Spousta zábavy pro Vaše děti
velke skaliny facebook
velke skaliny youtube
letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny letní tábory 2019 velké skaliny

ADRESA TÁBORA:

Letní dětský tábor
Velké Skaliny
38241 Kaplice

tel. 777 132 640
email: info@velkeskaliny.cz

Informace pro vedoucí

Hledáme brigádníky na letní tábory - pomocná síla do kuchyně. Zájemci volejte 777 132 640.

V průběhu měsíce června se podepisují v kanceláři 1K Design příkazní smlouvy na letní tábor Velké Skaliny. Tuto smlouvu ve 2 vyhotoveních vám zašleme ihned po dohodě.

Jste-li student/ka/ a nemáte "růžové" Prohlášení podepsané u jiné organizace, prosím o jeho podpis /označeno x/. K tomuto prohlášení potřebujeme ještě potvrzení o studiu.

Pokud nedodáte včas toto potvrzení, bude vám sražena daň, jako kdybyste nestudoval/a/.

Dále vás žádáme, abyste si zajistil/a/ potvrzení od lékaře. Toto potvrzení je nutné předat před odjezdem na tábor. Potvrzení se nevyžaduje u pedagogických a zdravotních pracovníků a studentů pedagogických a lékařských fakult.

Od zdravotníků tábora požadujeme dodat kopii dokladu o absolvování studia nebo předepsaného kurzu a to rovněž před zahájením tábora.

Pracovníci v kuchyni musí mít potravinářská průkaz. Pokud není dohodnuto jinak, jedou společně s dětmi autobusem a platí pro ně hodiny odjezdu dle dolní tabulky.

Pro bližší informace o platech zaměstnanců nás prosím kontaktujte

K fixním platům zaměstnanců bude samozřejmě připočtena osobní odměna. Upozorňujeme že osobní ohodnocení může být vcelku vysoké, ale také naprosto žádné, vše záleží na osobním přístupu a nasazení.

Stáhněte si LÉKAŘSKÉ POTVRZENÍ O ZDRAVOTNÍ ZPŮSOBILOSTI PRACOVAT S DĚTMI

Telefon: 608 132 640       email: info@velkeskaliny.cz

© 2008 - 2019 Dětský Letní tábor Velké Skaliny   ||  WebDesign, eSHOP 1K Design! Reklamní předměty Reklamní plachty

JAHHO.cz   Katalog Bezva Portál CZlist : Cestování a ubytování v ČR Letní dětské tábory, katalog rekreací pro děti. Letnitabory.eu - nabízíme letní tábory pro děti od 5 - 17 let. Goog.cz

Borovice.cz AddWebSite - zpětné odkazy Dětibezhranic.cz – letní a zimní dětské tábory Sindibád CK - dětské tábory Letní tábor Orlík Svítidla a osvětlení www.PardubickeObchody.cz www.HradeckeObchody.cz Vychodnicechy.kamzanakupy.cz Praha.kamzanakupy.cz Brno.kamzanakupy.cz Ostrava.kamzanakupy.cz Liberec.kamzanakupy.cz Plzen.kamzanakupy.cz Olomouc.kamzanakupy.cz Jihlava.kamzanakupy.cz CeskeBudejovice.kamzanakupy.cz KarlovyVary.kamzanakupy.cz Zlin.kamzanakupy.cz UstinadLabem.kamzanakupy.cz Kamzanakupy.cz Top-stránky - žebříček nejlepších stránek Značkové pracovní oděvy Herock. Kovové regály do skladů a kanceláří. Kovové regály do skladů a kanceláří. TOPlist Optimalizace webu Velké Skaliny - Letní dětský tábor - PageRank.cz Partneři